הובלות של פריטים יקרי ערך – שומרים על המוצרים שלנו בזמן ההובלה!

17 באוגוסט 2019 by אין תגובות

כולנו עושים שימוש בשלב כזה או אחר בשירותי הובלה, בין אם כאשר היינו סטודנטים ובין אם לאחר שרכשנו לנו את הדירה הראשונה. הובלות הינן בעלות מאפיינים שונים וזאת בהתאם לצרכים ולתנאים של הלקוח. כך למשל, הובלת דירה של סטודנטים לרוב כוללת כמה ארגזים, מקרר קטן וספה, בעוד שעם השנים אנו צוברים לעצמנו רכוש אשר עשוי להיות יקר ערך מבחינה רגשית וכספית ובבואנו לבצע הובלה, הרי שישנה חשיבות רבה בשמירה על שלמות התכולה. הובלות של פריטי יוקרה מחייבת אחריות ומקצועיות, שכן אין אנו מעוניינים לקחת סיכון ולהרשות לעצמו שחפצינו היקרים יינזקו. לשם כך, ישנם שירותי הובלה של פריטי יוקרה אשר מספקים שירות המותאם באופן מדויק לצורך זה ומתבצע ברגישות, במיומנות ובמקצועיות רבה אשר מאפשרות לנו להתרכז במעבר בראש שקט וללא דאגות מיותרות וחשש לגורל חפצינו היקרים.

וודאו כי אתם בידיים טובות

ציור הובלה

על מנת לבצע הובלת דירה או הובלת משרדים הכוללות העברת פריטים יקרים, הרי שיש צורך בתיאום והבנה של שני הצדדים. שירותי הובלה מקצועיים של פריטי יוקרה נועדו לבצע את המעבר וההובלה ללא תקלות ובצורה חלקה. מבחינת הלקוח, הרי שחשובה למדי אריזה נכונה ועטיפה ראויה של הפריטים, כאשר ניתן להיעזר בשירותי אריזה מקצועיים אשר מציעה חברת ההובלות. מהצד השני, על המובילים להקפיד ולשמור על שלמות התכולה וכן לספק אחריות וביטוח על הרכוש לכל מקרה שלא יתרחש. כאשר אנו בוחרים חברת הובלות, חשוב לדעת כי אנו בידיים טובות, אולם תמיד טוב לסמוך על עצמנו ולדאוג מבעוד מועד לאריזה נכונה של הפריטים, כזו אשר תספק הגנה מיטבית.

חשוב מאוד למצוא גם מוביל זול וגם אמין אשר יהיו איתכם לכל אורך הדרך בזמן ההובלה החל משלב הצעת המחיר, לשלב ההגעה והאריזה ולאחר מכן בפועל בזמן ההובלה ופירוק המטענים.

אריזה נכונה לשמירת שלמות התכולה

כאשר מדובר בפריטי ריהוט, הרי שיש להקפיד לעטוף אותם כראוי בעזרת ניילון עבה וכזה העמיד בפני שריטות. במידה ומדובר בפריטי בד, הרי שמומלץ לעטוף את הפריט בכמה שכבות של ניילון מבודד וזאת במטרה למנוע ספיגת ריחות בלתי רצויים דוגמת ריח סיגריות, זיעה וכדומה. פריטים קטנים יותר אשר ניתן להכניס לארגז, חשוב שייארזו בניילון פצפצים וכן ניתן למלא את הארגז בקלקר ולאטום היטב את הארגז. חשוב לוודא כי הפריטים אינם נעים בחופשיות בתוך האריזה.

במידה ויש לכם מוצרים גדולים יותר כמו פסנתר, עלכם להתייעץ טוב טוב עם החברה מה הדרך הטובה ביותר על מנת למגן את הפסנתר בזמן ההובלה ולשמור עליו כמו שצריך, חשוב לוודא שיש לחברה ביטוח על פסנתרים!

ביטוח, אחריות ושירות בהתאמה אישית

בבואכם לבחור הובלת דירה או הובלת משרדים הכוללת פריטים יקרי ערך, הרי שמומלץ לפנות לחברות המתמחות בתחום זה באופן מיוחד. אל תתפתו לחברות הובלות אשר מעוניינות להוסיף לעצמן עבודה, אך אינו מספקות את השירות הדרוש והמתאים לכם. וודאו כי שירותי הובלה ערוכים להתמודד עם פריטים יקרים וכי צוות המובילים הינו בעל מיומנות וניסיון בהובלות של פריטים בעלי ערך גבוה. דאגו לביטוח מקיף עבור הפריטים היקרים, שכן הביטוח יבטיח כי חברת ההובלות תבצע את המלאכה באופן מקצועי ומתוך דאגה לשמירה על שלמות התכולה.

הובלות moverstlv